Drogeria Ewa

O mnie

Moje zdjęcie
Alicja Górska
Założyłam tego bloga z powodu miłości.
Zastawiłam półki kucharskimi książkami, a od wpatrywania w programy kulinarne zaczerwieniły mi się oczy. Katowałam rodzinę i znajomych paplaniną o cudowności sztuki kulinarnej, o nowych przepisach, o smakach i niezwykłych produktach. 
Taką poznacie mnie też Wy. Trochę niepoukładaną, trochę spragnioną czynienia rzeczy wielkich, trochę chaotyczną, wiecznie zabieganą.
Kocham improwizację. Fuzję smaków i zapachów. Czarowanie w kuchni.
Kontakt przez formularz lub na adres e-mailowy: alicja0gorska@gmail.com
Wyświetl mój pełny profil

Życie pozakuchenne

Życie pozakuchenne
Moja debiutancka powieść "Skazani", pierwszy tom trylogii "Przed Czasem". Gorąco zachęcam do zakupu i podzielenia się wrażeniami po lekturze :) Oto moje życie pozakuchenne.

Tutaj też działam

Tutaj też działam
Zapraszam również na współprowadzonego z partnerem życiowym bloga z recenzjami filmów, książek, gier, seriali i wielu innych ;)

Należę do społeczności

Durszlak.pl

Łódzkie bloguje

poniedziałek, 9 czerwca 2014
W sklepach zazwyczaj mijamy je bez zaszczycenia choćby spojrzeniem, a gdy przypadkiem nasz wzrok zostanie przy nich na dłużej, krzywimy się z niechęcią. Kiedyś powszechne, dzisiaj - coraz rzadsze. Podroby.

Przez cały tydzień gotować będę dania z podrobów i zachęcam Was do przyłączenia się do tej akcji. Przypomnijmy sobie, że mięso nie rośnie na tackach w sklepie i należy szanować każdy element poświęconego dla niego zwierzęcia.

Czekam na dania z wątróbek, nerek, płucek, serduszek, żołądków, flaczków; a także innych zapomnianych elementów, jak głowizna - policzki, języki, mózgi - z tego gotujcie! Uczyńcie z podrobów głównych bohaterów i wcinajcie ze smakiem ;)

Akcja startuje w poniedziałek (16.06.2014) i trwa do niedzieli (22.06.2014) włącznie

Banerek na stronę:


Kod z banerkiem:

<table border="0" cellpadding="4" cellspacing="0"><tr><td><a href="http://zmiksowani.pl/akcje-kulinarne/tydzien-z-podrobami" target="_blank" title="Tydzień z podrobami"><img src="http://zmiksowani.pl/image/miks/fe58aa47c042b0fd101a76a5a76505e0_v2.jpg" width="154" height="266" border="0" alt="Tydzień z podrobami"/></a></td><td valign="middle"><textarea onclick="select()" rows="5" cols="30"><a href="http://zmiksowani.pl/akcje-kulinarne/tydzien-z-podrobami" target="_blank" title="Tydzień z podrobami"><img src="http://zmiksowani.pl/image/miks/fe58aa47c042b0fd101a76a5a76505e0_v2.jpg" width="154" height="266" border="0" alt="Tydzień z podrobami"/></a></textarea></td></tr></table>

Smacznego i do napisania wkrótce! ;)

2 komentarze:

  1. Dokładnie, nic dodać nic ująć, mięso nie rośnie na tackach sklepowych. Często omijane podroby potrafią być przepyszne. Pozdrawiam i życzę powodzenia w akcji

    OdpowiedzUsuń
  2. To co, przekonasz mnie? :)
    E.

    OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz mnie uszczęśliwi! A może masz jakieś pytania? ;)

Posmakowało już:

Akcja!

Lookam

Zbieram na jedzenie

Śledź